GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffegods 6683648
nr 668 3648
Kaffegods
16 del, England, 1800-tal
Kondition: spricka/ sprickor, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 november 2010
kl 19:18:07
100 kr
300 kr
250 kr
350 kr